logo-samandehi پاکت نامه منطقه جنگی (جنگ ایران و عراق)

مشخصات اصلی


قیمت: 49000 تومان

معرفی اجمالی محصول

در طول سال های دفاع مقدس بالغ بر میلیون ها نامه بین رزمندگان اسلام و خانواده هایشان مبادله گردید، ارسال حجم انبوه نامه ها به مقصد و رساندن جواب نامه به دست رزمنده ها در هزار کیلومتر طول جبهه و عرض چند صد کیلومتری کاری عظیم بود.

پاکت های نامه که رزمندگان اسلام استفاده می کردند مخصوص جبهه بود و نیازی به الصاق تمبر نداشت، این پاکت ها عموماً توسط مساجد، مؤسسات فرهنگی، اصناف، بازاریان، کسبه، روزنامه های کثیرالانتشار، اشخاص، هیأت ها و ... چاپ و به جبهه ها اهداء می گردید.

پاکت ها در اندازه و شکل های مختلف با کیفیت های متفاوت چاپ و توزیع می شد و روی آنها انواع عکس ها و تصاویر، طرح ها و شعارها با رنگهای مختلف نوشته و چاپ شده بود.

پاکتها به کاغذ یا ورقه جداگانه برای نوشتن نامه نیاز نداشتند چون طوری طراحی شده بودند که پس از نوشتن نامه در یک روی همین برگه و تا زدن آن از روی نقطه چین ها شکل پاکت می گرفتند.

از نظر کیفیت چاپ و نوع کاغذ بهترین نمره به پاکت های اهداء شده توسط انجمن اسلامی صنف چاپ تهران تعلق می گیرد ( همین پاکتها ) و نازلترین کیفیت مربوط به پاکت اهدایی روزنامه کیهان بود که از نوعی کاغذ کاهی نامرغوب تهیه شده و علاوه بر ایجاد مشکل موقع نوشتن، نوک خودکار را خراب می کرد و خود پاکت نیز خیلی زود پاره می شد و چاپ تک رنگ تیره روی پاکت بدتر از کیفیت کاغذش بود.


نقد و بررسی
مشخصات فنی
فیلم محصول
پرسش و پاسخ

نقد و بررسی


پاکت نامه منطقه جنگی (جنگ ایران و عراق)
تقدیمی به رزمندگان اسلام -انجمن اسلامی صنف چاپ تهران _ بازار نوروزخان
کاغذ ضخیم با کیفیت عالی
بسیار کمیاب و کلکسیونی (موجودی 10 عدد)

%100 اصل و با ضمانت کاملبا عضویت در کانال تلگرام فروشگاه طاهاجون از تخفیف ویژه اعضا و قرعه کشی سالانه بهره مند میشوید.


همینطور از جدیدترین کالاها و مطالب و آخرین قیمتها مطلع میشوید.کافیست روی تصویر زیر کلیک کنید و عضو شوید.
برچسب ها: پاکت , پاکت نامه , نامه , پاکت نامه منطقه جنگی , منطقه جنگی , جنگ ایران و عراق , جنگ , دفاع مقدس , رزمندگان اسلام , انجمن اسلامی صنف چاپ تهران , خرید , فروش , قیمت ,

مشخصات فنی


فیلم محصولپرسش و پاسخ


ارسال پرسش جدید

نام :
ایمیل :
متن :
کد امنیتی : ریست تصویر
محصولات مرتبط