logo-samandehi بلوک 4 عددی تمبر ده هزار ریالی متفرقه جمهوری اسلامی

مشخصات اصلی


قیمت: 149000 تومان

معرفی اجمالی محصول

تمبر مالیه که تمبر پستی مالیاتی و تمبر خزانه هم نامیده می‌شود گونه‌ای تمبر است که به منظور وصول مالیات، یا درآمدهای اسناد، تنباکو، نوشیدنی‌های الکلی، داروها، ورق‌های بازی، پروانه شکار، گواهی ثبت سلاح دستی و بسیاری چیزهای دیگر استفاده می‌شود. تمبرهای مالیه از سوی دولت‌های کشوری و محلی یا نهادهای گوناگون رسمی چاپ و صادر می‌شود. نخستین تمبرهای مالیه در سال ۱۸۵۷ میلادی به بازار آمد. در سال ۲۰۰۴ بیش از ۱۰ میلیون تمبر مالیه چاپ شده‌است؛ ولی امروزه استفاده از این نوع تمبرها رو به کاهش دارد.

پایان دودمان قاجار با زدن مهر پست حکومت موقتی پهلوی ۹ آبانماه ۱۳۰۴–۱۹۲۵ بر روی تمبرهای مالیاتی، اعلان گردید. چندین کشور عربی، از جمله سوریه، برای تأمین هزینه‌های جنگ با اسرائیل و نیازهای نظامی بعدی از تمبرهای مالیه استفاده کردند. دولت عثمانی در جریان جنگ بالکان در ۱۳۲۹–۱۳۳۰/ ۱۹۱۱–۱۹۱۲ تمبرهای مالیاتی چاپ کرد و جمهوری ترک‌های جوان در ۱۳۳۸، مقادیر زیادی از این تمبرها را منتشر کرد که نشان‌دهنده وضع فاجعه‌آمیز آن کشور در این سال‌ها بود.


نقد و بررسی
مشخصات فنی
فیلم محصول
پرسش و پاسخ

نقد و بررسی


بلوک 4 عددی تمبر ده هزار ریالی متفرقه جمهوری اسلامی

کیفیت سوپر

موجودی 50 بلوک - هر بلوک 149 هزار تومان

رقم 50 و 100 و 1000 ریالی هم در فروشگاه موجوده

%100 اصل و با ضمانت کامل


با عضویت در کانال تلگرام فروشگاه طاهاجون از تخفیف ویژه اعضا و قرعه کشی سالانه بهره مند میشوید.


همینطور از جدیدترین کالاها و مطالب و آخرین قیمتها مطلع میشوید.کافیست روی تصویر زیر کلیک کنید و عضو شوید.
برچسب ها: تمبر , 10000 , ریالی , متفرقه , مالیه , جمهوری اسلامی , ایران , قیمت , خرید , فروش , ده هزار , ده هزار ریالی , 10000 ریالی ,

مشخصات فنی


فیلم محصولپرسش و پاسخ


ارسال پرسش جدید

نام :
ایمیل :
متن :
کد امنیتی : ریست تصویر
محصولات مرتبط