وبلاگ فروشگاه هشت بوق | ثبت آگهی رایگان ماشین وبلاگ هشت اسامی خودروهای وارداتی خرید اینترنتی آفتابگیر و بادگیر پنجره ماشین خرید لوازم آشپزخانه قیمت ماشین خرید پستی با پشتیبانی فهرست فروشگاه های هشت خرید فصل اول شهرزاد صفحه خرید اینترنتی خرید گل سر طرح ایران شاپ می خرید پرزگیر دوکاره ثبت آگهی رایگان ماشین در بوق خرید قالب وردپرس خرید از فروشگاه پرزگیر دوکاره arso لوازم آشپزخانه دکوراسیون
حذف در پنل کاربری [X]
logo-samandehi اسکناس 100،000 ریالی

100,000 ريال


ویژگی‌های امنیتی


1- واتر مارک
تصوير حضرت امام خميني (ر ه) به صورت سه بعدي و عدد 100.000 به صورت الکترو تايپ در خميره کاغذ قرار گرفته است که با نگهداشتن اسکناس در مقابل نور به راحتي ديده مي‌شود.
2- طرح مکمل
عدد 100.000 در قسمت چپ گوشه پائين، که با چاپ مکمل آن در پشت اسکناس در مقابل نور قابل مشاهده مي‌باشد
3- ریز نوشته
حروف کوچک، اعداد و تصاوير به صورت ريز چاپ با چشمان مسلح، قابل رويت مي‌باشد و همچنين ريزچاپ‌هاي روي اسکناس به شکل ريزچاپ برجسته و ريزنوشته مي‌باشد.
4- چاپ برجسته
روي اسکناس تصوير حضرت امام خميني(ر ه)،حاشيه‌ها و متن‌ها و همچنين پشت اسکناس، آرامگاه ، حاشيه‌ها و متون،داراي چاپ برجسته مي‌باشند که به راحتي با انگشتان دست قابل لمس مي‌باشد.
5- نخ امنيتي پنهان
نخ امنيتي پلي‌استر فلورسنتي به همراه عبارت" بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران"، در زير نور ماوراءبنفش در سه رنگ قرمز، آبي و سبز نمايان مي‌شود.
6- نخ امنيتي پنجره‌اي
نخ امنيتي پنجره‌اي از نوع هولوگرام با عرض 5/2 ميليمتر شامل آرم بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران در طول نخ که در مقابل نور با تغيير زاويه بصورت هفت‌رنگ ديده مي‌شود و عدد لاتين 100.000 در روي آن قابل مشاهده خواهد بود.
7- علامت مخصوص روشندلان
به صورت چهاردايره برجسته در گوشه سمت چپ و پائين اسکناس، به رنگ قهوه‌اي چاپ شده است.
8- تصاویر خطی
9- طرح مخفی
مشخصه طرح مخفي در حاشيه پائين اسکناس به صورت برجسته چاپ شده است که با قرار دادن اسکناس در راستاي چشم به شکل تقريباً افقي و در مقابل نور، عدد لاتين 100.000 نمايان خواهد شد.
10- فايبرهاي فلورسنتي نامرئي و جوهر فلورسنتي
الياف فلورسنتي نامرئي در پشت و روي کاغذ وجود دارد که تحت تابش اشعه ماوراي بنفش در چهار رنگ زرد، آبي و سبز و قرمز ديده خواهد شد.